Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

TV Republika w rankingu cytowalności, "Gazeta Polska" liderem wśród tygodników i dwutygodników

JJ 16:48 20 stycznia 2021
TV Republika
"Gazeta Polska" jest liderem wśród tygodników i dwutygodników pod względem cytowalności. W najnowszym rankingu opiniotwórczości przygotowanym przez Instytut Monitorowania Mediów uwzględniono również TV Republika.

W rankingu IMM za grudzień 2020 polecamy Państwa uwadze szczególnie wysokie notowania mediów Strefy Wolnego Słowa. Tygodnik "Gazeta Polska" pozostawił daleko w tyle konkurencję w swojej kategorii (tygodniki i dwutygodniki). W porównaniu z badaniem z listopada 2020, "GP" odnotowała wysoki wzrost, co zapewniło jej pozycję lidera. Tygodnik cytowano 578 razy (w listopadzie cytowalność wynosiła 258). 

"Gazetę Polską" uwzględniono także w ogólnym rankingu tytułów prasowych. Tygodnik wyprzedza takie periodyki jak "Newsweek", "Do Rzeczy" czy "Puls Biznesu" i osiąga wzrost o trzy pozycje w górę.

W czołówce opiniotwórczych mediów znalazła się także TV Republika. Z cytowalnością na poziomie 132 wyprzedzamy stację Canal+. 

Analizę częstotliwości cytowań poszczególnych mediów przez inne media przeprowadzono na podstawie 49589 przekazów pochodzących z monitoringu prasy, radia i telewizji, oraz portali internetowych, w których pojawiały się nazwy mediów prasowych; portali internetowych; stacji radiowych i telewizyjnych lub tytuły ich programów. Badanie dotyczy okresu 1-31 grudnia 2020 roku.

 

Źródło: wirtualnemedia

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze