Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

TV Republika i "Gazeta Polska" w zestawieniu najbardziej opiniotwórczych mediów

D.Z. 11:53 26 sierpnia 2020
TV RepublikaTV Republika
Instytut Monitorowania Mediów opublikował ranking „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” za lipiec br. W zestawieniu mocno poszybowały w górę Telewizja Republika oraz „Gazeta Polska”. Tygodnik Tomasza Sakiewicza uplasował się aż pięć lokat wyżej, w stosunku do maja br.

W zestawieniu najbardziej opiniotwórczych stacji telewizyjnych znalazła się Telewizja Republika. W porównaniu do ostatniego zestawienia stacja kierowana przez red. Dorotę Kanię znalazła się dwa miejsca wyżej. Telewizja miała w badanym okresie 125 cytowań. Dalej podawano głównie komentarze Antoniego Macierewicza ws. katastrofy smoleńskiej.

Imponujący wzrost wypracowała również redakcja tygodnika „Gazeta Polska”. W stosunku do ostatniego rankingu, czasopismo red. Tomasza Sakiewicza zameldowało się aż pięć lokat wyżej.

Jak tłumaczy IMM, to głównie za sprawą wywiadów udzielanych „GP” przez prezydenta Andrzeja Dudę. Tygodnik intensywnie analizował również rozbieżne wyniki sondaży przedwyborczych. W konsekwencji zdołał zebrać 210 cytowań.

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze