Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tusk zaorany jednym zdaniem! ZOBACZ!

sm 18:12 7 grudnia 2019
Jeden z najbardziej egoistycznych polityków, który ma większe mniemanie o sobie niż wzrost Donald Tusk został genialnie zaorany przez jedno zdanie .

"Gotowe" - napisał w sieci Donald Tusk i pokazał pierwsze egzemplarze swojej książki. Chodzi oczywiście o jego książkę "Szczerze", która ma być opowiadaniem o ... kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach także polskiej historii ostatnich lat. Oczywiście książka nie stanowi żadnego merytorycznego zaplecza, jedynie wizje Tuska przelane na papier. Pamiętamy wszyscy ustawkę rodziny Tusków, jak był on premierem Polski, gdzie na stoliku stał ołtarzyk z krzyżem i wizerunkami świętych. Taka patologiczna ustawka mogła powstać tylko w głowie Tuska, więc nie okłamujmy się książka będzie czymś podobnym.

Ale to wpisu Tuska świetnie ustosunkował się Joachim Brudziński, który krótkim zdaniem zakończył żenujący spektakl ala Tusk. "Świat zatrząsł się w posadach. Europa wstrzymała oddech, w PiS totalna panika" - napisał na Twitterze Joachim Brudziński. "Od czasu publikacji innego 'epokowego dzieła' autorstwa redaktora Andrzeja Morozowskiego i Michała Kamińskiego nie było dla nas tak wielkiego zagrożenia" - dodał.

Świetne ! 

 CZYTAJ RÓWNIEŻ <<< Żenujące i nie na miejscu! Wszyscy przecierają oczy ze zdumienia. Donald Tusk celuje w Trumpa >>>

 

 

 
 
 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze