Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tusk nie stawi się na przesłuchaniu komisji ds. VAT! Horała: sam wystawił sobie świadectwo

M.N. 16:08 15 lipca 2019
Telewizja Republika
Donald Tusk sam wystawił sobie świadectwo. Jedno przesłuchanie się odbyło, jak dla mnie sprawa jest dosyć jasna. To czy będziemy wyznaczać jeszcze jakieś terminy dla pana Tuska to decyzja całego prezydium – powiedział na antenie Telewizji Republika Marcin Horała, przewodniczący sejmowej komisji ds. VAT.

W imieniu premiera Donalda Tuska złożyłem wniosek o usprawiedliwienie jego jutrzejszej nieobecności na posiedzeniu komisji ds. VAT, gdzie miało się odbyć dokończenie przesłuchania świadka - napisał na Twitterze mecenas Roman Giertych.

– To nie jest tak, że przewodniczący Rady Europejskiej nie miał wpływu na swój kalendarz – mówił poseł Marcin Horała.

– Donald Tusk sam wystawił sobie świadectwo. Jedno przesłuchanie się odbyło, jak dla mnie sprawa jest dosyć jasna. To czy będziemy wyznaczać jeszcze jakieś terminy dla pana Tuska to decyzja całego prezydium komisji – podkreślił.

RAPORT KOŃCOWY

– Zadaniem raportu jest nie mówić ogólnie, ale opisać każdy z wątków – wyjaśnił Horała. 

– Pan Donald Tusk podczas swojego ostatniego zeznania uznał, że on nie widział jakiegoś szczególnego problemu, co jest zatrważające – ocenił. 

WYBORY DO PARLAMENTU POLSKIEGO

– Sytuacja wydaje się być dla nas pozytywna, ale zachowajmy spokój do końca – mówił Horała. 

W sobotę odbyło się Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej. Lider PO Grzegorz Schetyna sypał obietnicami jak z rękawa, przedstawił 6 głównych zmian, których jego zdaniem Polska pilnie potrzebuje.

Natomiast w piątek lider PO, Grzegorz Schetyna, który był gościem Radiowej Trójki stwierdził, że czas na pokazywanie programu przyjdzie... po wyborach.

– Wydaje mi się, że pan Grzegorz Schetyna to człowiek wielu zalet, ale ewidentnie brakuje mu charyzmy medialnej. Często nie ubiera swoich wypowiedzi w odpowiednie słowa i powiedział co powiedział – mówił Marcin Horała. 

W czasie forum KO w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Grzegorz Schetyna wśród swoich propozycji wymienił m.in. związki partnerskie 

– To Rafał Trzaskowski – polityk PO wprowadza kartę LGBT, to politycy PO chodzą w marszach równości i wydaje mi się, że zapowiedź Schetyny o związkach partnerskich może być prawdziwa – stwierdził Horała.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze