Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tusk, Kopacz i Schetyna staną przed komisją ds. VAT

AS 11:28 24 stycznia 2019
flickr
– Oczywiście Donald Tusk i Ewa Kopacz, byli premierzy, prezesi rady ministrów. To są osoby, którym podlegało szereg instytucji, których badanie jest przedmiotem badań komisji – powiedział przewodniczący komisji ds. wyłudzeń VAT Marcin Horała w Sejmie.

– Na dzisiejszym posiedzeniu komisja podjęła decyzję o powołaniu 26 nowych świadków. Z dyskusji wynika, że na ten moment jest to dosyć kompletna lista, być może w toku jeszcze jacyś się przedstawią – powiedział Marcin Horała w Sejmie.

– Oczywiście Donald Tusk i Ewa Kopacz, byli premierzy, prezesi rady ministrów. To są osoby, którym podlegało szereg instytucji, których badanie jest przedmiotem badań komisji. To również osoby powołujące, odwołujące ministrów, dające wytyczne służbom specjalnym itd. Wydaje mi się to tropem dosyć oczywistym. Byli ministrowie spraw wewnętrznych, Bartłomiej Sienkiewicz i Grzegorz Schetyna. Tu przede wszystkim wątki dotyczące CBŚ, po przesłuchaniu Pawła Wojtunika, po przesłuchaniu pana inspektora Parafieniuka, szefa CBŚ. Pojawiło się kilka pytań, które trzeba będzie zadać – mówił polityk.

– Pan Waldemar Pawlak i pan Janusz Piechociński to byli ministrowie gospodarki. Tu szczególnie w kwestii odwróconego VAT-u –dodawał. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze