Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski zaorany przez ... Monikę Olejnik! ZOBACZ!

sm 11:42 12 października 2018
Tego chyba nie spodziewaj się Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej w rozmowie z Moniką Olejnik. Dziennikarka, która nie ukrywa swoich sympatii politycznych, chyba sam nie wierzy w sukces Trzaskowskiego. W studiu Trzaskowski został napadnięty bardzo trafnym sformułowaniem dziennikarki.

Prowadząca rozmowę mówiła o Patryku Jakim i o tym, dlaczego jego poparcie w stolicy wzrasta i zrównuje się z poparciem dla Trzaskowskiego. – Pan mówił, że to jest wielki kapitał, ta komisja (weryfikacyjna) i chyba dzięki temu panowie są tak równi w sondażach – powiedziała Olejnik. – Ja tego nie powiedziałem – odpowiedział jej Rafał Trzaskowski. 

Olejnik kontynuowała rozważania, dlaczego Trzaskowski traci przewagę nad Patrykiem Jakim w stolicy. – A może przez to, że siedzi pan na ławce, a on w kawiarni? Czy pan lepi drzwi, a on chodzi z konkretami? – pytała dziennikarka TVN. Nawiązała do jednej z akcji Trzaskowskiego, podczas której pomagał on mieszkance stolicy, klejąc jej drzwi taśmą klejącą. 

Kandydat Koalicji Obywatelskiej nie odniósł się wprost do zarzutów red. Olejnik. – Warszawiacy chcą naprawdę poważnej rozmowy o Warszawie – powiedział.

ZOBACZ:

 

Źródło: Media/Twitter

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze