Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski straszy! „Jeśli po raz kolejny usłyszymy faszystowskie hasła, natychmiast rozwiążemy manifestację”

pmb 10:01 29 kwietnia 2019
Flickr/European People's Party/Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
Informuję, że jeżeli po raz kolejny usłyszymy faszystowskie hasła lub zobaczymy nazistowskie symbole, natychmiast rozwiążemy manifestację. Na ulicach Warszawy, miasta tak doświadczonego przez historię, nie może być miejsca dla brunatnych marszy – napisał na Twitterze prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

„Podtrzymuję także stanowisko, że ONR po setkach nazistowskich wybryków swoich sympatyków, powinien zostać natychmiast zdelegalizowany. Warszawa dla wszystkich – bez faszyzmu i ksenofobii” – podkreślił Trzaskowski na Twitterze.

Prezydent m. st. Warszawy napisał również o „dużej odpowiedzialności policji”. „Sąd zdecydował, że marsz narodowców może się odbyć mimo wcześniejszego zgłoszenia innego wydarzenia w tym samym miejscu i zagrożenia bezpieczeństwa. To ewidentna luka w prawie. Teraz duża odpowiedzialność policji i kierownictwa MSWiA, żeby wszystkie wydarzenia odbyły się pokojowo”.

„Informuję, że jeżeli po raz kolejny usłyszymy faszystowskie hasła lub zobaczymy nazistowskie symbole, natychmiast rozwiążemy manifestację. Na ulicach Warszawy, miasta tak doświadczonego przez historię, nie może być miejsca dla brunatnych marszy” – zaznaczył prezydent stolicy.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze