Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski pisze o "twardym egzekwowaniu elastycznych czynszów"; Jaki punktuje: Czynsze są zbyt wysokie!

am 11:16 8 sierpnia 2018
Telewizja Republika
Na Twitterze, jak co dzień, burza. Rafał Trzaskowski publikuje kolejne przemyślenia dotyczące swojej wizji Warszawy. Zapowiada "twarde egzekwowanie elastycznych czynszów dla miejsc, które pozytywnie wpływają na zmianę charakteru Warszawy". Jak podkreśla, potrzebne jest tutaj rozwiązanie systemowe… Jaki szybko i skontrował wskazując, że jeśli chodzi o czynsze to są one po prostu… zbyt wysokie.

"Sytuacja z @PANSTWOMIASTO pokazała, że potrzebne jest rozwiązanie systemowe, a nie ad hoc. Czasami najlepsze chęci rozbijają się o problem komunikacji. Dlatego zapowiadam twarde egzekwowanie elastycznych czynszów dla miejsc, które pozytywnie wpływają na zmianę charakteru Warszawy" – napisał kandydat o fotel prezydenta miasta stołecznego Warszawy.

O ile wpis zdaje się być konkretną propozycją, brak w nim zawartych kryteriów, które pozwoliłyby ustalić faktyczną wartość uiszczanego czynszu. Internauci szybko zwrócili na to uwagę.

 

Tymczasem Patryk Jaki opublikował odpowiedź, w której dokonuje szybkiej analizy propozycji Trzaskowskiego. "Mnie się jednak wydaje, że to nie jest problem „w komunikacji” tylko zbyt wysokiego czynszu" – wskazuje kandydat Zjednoczonej Prawicy, nie stroniąc od licznych emotikon.

 

Źródło: Telewizja Republika, twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze