Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski o starcie nowego ruchu: Trzeba skanalizować tę olbrzymią energię ludzi

JJ 21:52 30 września 2020
Rafał Trzaskowski: Rzeczywiście jest olbrzymia energia ludzi, trzeba ją skanalizowaćFacebook/Rafał Trzaskowski
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział na 17 października inaugurację swojego ruchu. Początkowo „Nowa Solidarność” miała wystartować 5 września, jednak teraz polityk mówi już o późniejszym terminie.

– Ja mówiłem jasno, że (inauguracja) będzie w październiku, mówiłem jasno, że najpierw trzeba się uporać z tymi problemami, które mamy, przede wszystkim problemami budżetowymi, mówiłem jasno, że czekam aż te najważniejsze decyzje zostaną w Platformie Obywatelskiej podjęte (...); przez cały czas pracujemy przygotowując przeróżne inicjatywy, które będą solą ruchu – podkreślił w rozmowie z TVN24.

Prezydent Warszawy wskazał, że choć sama inauguracja ma nastąpić 17 października, to zrobi „absolutnie wszystko”, aby do ruchu można było zapisywać się już wcześniej.

– Rzeczywiście jest olbrzymia energia ludzi, trzeba ją skanalizować – powiedział Rafał Trzaskowski. Jak tłumaczył, chce zaprosić do swojego ruchu „wszystkich, którzy chcą działać, żeby zbierać podpisy pod ustawami, żeby organizować wolne media, (...) odkłamywać kłamstwa PiS, który cały czas zalewa nas propagandą”.

Jak przekonywał, skuteczność docierania „w te miejsca, gdzie opozycja jest słabsza” mają poprawić wolontariusze, których również chciałby zaangażować.

 

 

Źródło: TVP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze