Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski boi się napisać, kto zaatakował Polskę. Andruszkiewicz w punkt!

AS 15:40 1 września 2018
Telewizja Republika
– 9 lat temu, o godz. 6.45, pierwsze bomby spadły na Warszawę - napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski. Na uwagę zasługuje fakt, że nie wspomniał czyje to były bomby. Do sprawy odniósł się poseł WiS Adam Andruszkiewicz – Panie Pośle, ale czyje bomby spadły na Warszawę? Kto zaatakował 1 IX 39? Marsjanie? - napisał.

– 9 lat temu, o godz. 6.45, pierwsze bomby spadły na Warszawę. Dziś uczciliśmy pamięć ofiar II wojny światowej, składając wieńce na Kole – w miejscu pierwszego bombardowania stolicy, przed Grobem Nieznanego Żołnierza i pod pomnikiem prezydenta Stefana Starzyńskiego - napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski. 

Na pozór wszystko wygląda dobrze, ale istotne jest, że kandydat PO na prezydenta Warszawy nie raczył wspomnieć, przez kogo Polska została zaatakowana. 

Internauci zgodnie wytknęli politykowi PO to pominięcie. Dłużny nie pozostał poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz, który także skomentował to przemilczenie. 

– Panie Pośle, ale czyje bomby spadły na Warszawę? Kto zaatakował 1 IX 39? Marsjanie? Czy tak ciężko napisać prawdę, że byli to po prostu Niemcy? Boi się Pan, że straci Pan ich wsparcie w walce o urząd prezydenta Stolicy? - napisał na Twitterze poseł WiS. 

  

Źródło: Telewizja Republika // Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze