Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trwa walka o nasze dzieci - pierwsza linia frontu w  wojnie cywilizacyjnej

7:16 25 listopada 2019
fotografia ilustracyjnapixabay
Jeśli chcesz skutecznie chronić swoje dzieci przed zagrożeniami pojawiającymi się we współczesnym świecie, koniecznie zapoznaj się z zawartością portalu PolskieForumRodzicow.pl. „Cyberprzemoc – poważny problem naszych dzieci”, „Co to jest FOMO”, „Gry komputerowe – kiedy robi się niebezpiecznie? ”, „Warto wiedzieć, co zawierają książki, które kupujemy naszym dzieciom” – to niektóre z tematów tam poruszanych - informuje Robert Tekieli w najnowszej "Gazecie Polskiej Codziennie".

Kilka dni temu w Poznaniu na spotkaniu z rodzicami redaktor naczelna Polskiego Forum Rodziców Elżbieta Lachman mówiła o tym, jak istotne jest zrzeszanie się rodziców oraz tworzenie własnych przestrzeni informacyjnych. I stworzyła z przyjaciółmi taką przestrzeń dla siebie, swojej rodziny i wszystkich zainteresowanych. Portal redagują i współpracują z nim m.in.: redaktor Małgorzata Tadrzak-Mazurek, socjolog prof. Jakub Isański, etyk biznesu prof. Michał A. Michalski, pediatra dr n. med. Andrzej Blumczyński, pedagog Dominika Wielkiewicz i kulturoznawca dr Paulina Michalska.


Szaleństwa zachodniej cywilizacji

Czym dziś zajmuje się portal rodziców robiony dla rodziców? „Jadę z rodziną, ale bez telefonu”, „Harcerstwo – wychowanie przez przykład”, „Po co pielęgnować tradycję”, „VIP-sieroty, nieoczekiwane wyzwanie”, „Jak być ojcem w epoce fake news” – oto tytuły ze strony głównej. Zatem strona dla rodziców zajmuje się tym, czym powinna: wychowaniem, poznawaniem podstaw antropologii, rozszyfrowywaniem mechanizmów rządzących współczesnymi mediami, zakorzenianiem we wspólnocie i tradycji, zaznajamianiem się z mechaniką rodzicielstwa oraz poradnictwem.

Z jednej strony rodziny muszą się bowiem dziś mierzyć z tym, co przyniósł rozwój globalnej cywilizacji: uzależnienia od świata cyfrowego, komórek, gier, zapośredniczonych relacji. Z drugiej – muszą walczyć ze współczesnymi ideologiami oraz toksycznymi stylami życia narzucanymi przez biznes i

Dokąd zaszliśmy, że trzeba tłumaczyć dziś oczywistości: [Rodzice są] „Biologicznie zaprogramowani do wychowywania dzieci”. „85 proc. dorosłych chce ochrony dzieci przed pornografią w internecie”, „Sąd potwierdza prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami”?!

Jednak miarą ideologicznego szaleństwa, jakie ogarnęło zachodnią cywilizację, jest agresja państwa, mediów i ideologów współczesnej rewolucji budującej cywilizację śmierci na najmłodsze pokolenie.

I zgodnie z tym najwięcej miejsca autorzy Polskiego Forum Rodziców poświęcają obronie dzieci: wykorzenianiu rewolucyjnych, ideologicznych mitów, feministycznych czy bolszewickich, takich jak będące realizacją postulatów z lat 20. XX w. zastępowanie rodzinnego środowiska maluszków zimnym środowiskiem żłobków, czy – i to najważniejsza dziś linia frontu obrony rodziny – walce z wszelkimi odmianami tęczowej, zielonej czy czerwonej ideologicznej zarazy.

 

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu "Gazety Polskiej Codziennie".

Czytaj także:

Modlitwa wywołuje w nich agresję! Ta akcja przed kurią krakowską pokazała, że przeciwnicy abp Jędraszewskiego są ... opętani!

Źródło: Robert Tekieli / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze