Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trwa VI Dzień Patrioty. Zapraszamy na transmisję online!

AR 14:25 10 listopada 2020
Trwa VI Dzień Patrioty, zapraszamy na transmisję online!pixabay.com
Szósta, tegoroczna edycja Dnia Patrioty odbywa się w dobie reżimu sanitarnego, a zatem bez udziału publiczności. Dzięki transmisji online dociera do wielu widzów. Tygodnik „Solidarność” oraz portal tysol.pl objęli to wydarzenie swoim patronatem. Występują: prof. Andrzej Nowak, prof. Wojciech Polak, prof. Krzysztof Ożóg, Adam Bujak i Jolanta Sosnowska.

VI Dzień Patrioty zaczął się o godz. 12 w niesamowitej scenerii renesansowego pałacu biskupa Erazma Ciołka położonego u stóp Wawelu i zakończy się o godz. 17. Z uwagi na reżim sanitarny są przewidziane przerwy po każdym z gości. Program jest następujący:

 

Godz. 14:00: Prof. Andrzej Nowak

Zwycięstwo nad bolszewicką agresją (2020 – Rok Bitwy Warszawskiej, 100-lecie wielkiego zwycięstwa)

 

Godz. 15:00: Adam Bujak

Święta Rodzina (Wzór na trudne czasy, w 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II, patrona rodzin)

 

Godz. 16:00: Jolanta Sosnowska

Idźmy śladami św. Jana Pawła II (2020 – Rok Św. Jana Pawła II)

 

Zapraszamy do śledzenia transmisji online!

 

flag3368941_1920_670

Przypominamy, że w tym roku, z uwagi na nowy „zdalny” format, spotkania pozbawione będą dyskusji z autorami. Red. Anna Popek poprowadzi przed kamerami rozmowy, kolejno z prof. Wojciechem Polakiem, prof. Krzysztofem Ożogiem, prof. Andrzejem Nowakiem, wybitnym fotografikiem Adamem Bujakiem i autorką największej, 4-tomowej biografii św. Jana Pawła II Jolantą Sosnowską.

Dzień Patrioty będzie także okazją do premierowych pokazów nowej książki prof. Andrzeja Nowaka pt. „Między nieładem a niewolą” oraz książki ks. prof. Waldemara Chrostowskiego z fotografiami Adama Bujaka pt. „Święta Rodzina” opublikowanej w formie imponującego albumu (wymarzony prezent na Boże Narodzenie).

Warto także zauważyć, że TVP Historia przygotowuje godzinny reportaż z najcelniejszymi wypowiedziami autorów, który będzie emitowany 29 listopada o godz. 19.

Podczas każdego Dnia Patrioty jest możliwość kupowania książek Białego Kruka z dużymi rabatami oraz uzyskania autografów. Tego ostatniego nie uda się niestety zorganizować zdalnie, ale tanią sprzedaż już tak. Wystarczy wejść na stronę http://bialykruk.pl, by nabyć z rabatem 40% najwybitniejsze dzieła, jakie ukazały się w słynnej krakowskiej oficynie. Do tego należy wykorzystać kod DZIENPATRIOTY2020.

Natomiast z uwagi na trudną sytuację epidemiologiczną i związane z tym obostrzenia gala wręczenia nagrody „Patriota Roku” została przełożona na najbliższy czas po pandemii i wówczas poznamy nazwisko Laureata.

 

Zapraszamy do wspólnego oglądania!

 

 

 

Źródło: Materiały prasowe

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze