Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trump stanowczo: Nie widzę związku między moją wygraną i Rosją. Kreml nie wpłynął na głosy

ds 12:12 12 maja 2017
Zrzut ekranuNBC News
– Jeśli Rosja zrobiła cokolwiek, co mogło mieć związek z moją wygraną, chcę o tym wiedzieć – mówił prezydent USA w ekskluzywnym wywiedzie dla amerykańskiej telewizji NBC News.

Rozmowa dotyczyła głównie kilku aktualnych spraw, które związek mają z prezydentruą Donalda Trumpa. Chodziło m.in. o śledztwo na temat udziału Rosji w wyborach prezydenckich.

– Mam nadzieję, że niedługo sprawa zostanie zakończona. Śledztwo powinno zakończyć się dawno temu ale czas nie jest tu najistotniejszy. Ważne, żeby doprowadzić je do końca i to muszę zrobić dla amerykanów nawet kosztem czasowym – mówił Trump.

Prezydent USA zaznaczył, że Moskwa nie miała żadnego bezpośredniego związku z jego wygraną.

– Jeśli Kreml zrobił co kolwiek, co przyczyniło się do mojej wygranej, chcę o tym wiedzieć. Moim zdaniem i według mojej wiedzy nie ma żadnego związku między moją kampanią prezydencką a ludźmi Putina. Rosja nie wpłynęła na głosowanie – zaznaczyła głowa państwa.

Szef Białego Domu dodał, że śledztwo zostanie zakończone i on osobiście tego dopilnuje. – Pragnę być tak samo mocny i stanowczy jak dobry. To się stanie! – mówił Donald Trump.

Źródło: NBC News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze