Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trump rozpoczyna kampanię wyborczą. Mocne słowa w kierunku Demokratów!

AS 8:24 19 czerwca 2019
flickr
Donald Trump oficjalnie rozpoczął kampanię w wyborach prezydenckich 2020 roku. Podczas wiecu na Florydzie amerykański prezydent chwalił się sukcesami i ostro krytykował Demokratów zarzucając im, że chcą zniszczyć Amerykę.

W hali Amway Center w Orlando 20 tys. zwolenników przywitało 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych okrzykami "USA! USA!" i "Jeszcze cztery lata!". Donald Trump przedstawił siebie jako przywódcę ruchu ciężko pracujących patriotów miłujących swój kraj.

- Kochamy swoją flagę i swoje dzieci i wierzymy, że państwo w pierwszej kolejności musi zadbać o własnych obywateli - mówił prezydent. Własny ruch polityczny przeciwstawił Demokratom, którym zarzucił, że chcą zniszczyć kraj. - Tylko wyobraźcie sobie, co ten rozwścieczony lewicowy tłum zrobiłby, gdyby rządził krajem - mówił Donald Trump określając Demokratów mianem ekstremistów.

Prezydent chwalił się sukcesami gospodarczymi i zapewniał, że dokończy budowę muru na granicy z Meksykiem. Zdradził też swoje nowe hasło wyborcze: "Utrzymać Amerykę Wielką". Poprzednie hasło wyborcze Donalda Trumpa - z 2016 r. - brzmiało: "Przywrócimy Wielkość Ameryce". 

Wybory prezydenckie w Sanach Zjednoczonych odbędą się 3 listopada 2020 r. Rywal Donalda Trumpa zostanie wyłoniony w prawyborach Partii Demokratycznej, do których zgłosiło się ponad 20 kandydatów.

 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze