Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trump: "Senny Joe Biden" powinien być przebadany na obecność narkotyków

JJ 20:07 27 września 2020
Prezydent USA Donald TrumpThe White House from Washington, DC / Public domain
– Będę stanowczo domagał się przeprowadzenia testu na obecność narkotyków dla sennego Joe Bidena przed lub po debacie – napisał na Twitterze prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump.

Ubiegający się o reelekcję amerykański przywódca zapowiedział, że on sam również może zostać przebadany przed pierwszą debatą. Odbędzie się ona we wtorek wieczorem.

Donald Trump już wcześniej sugerował, że jego kontrkandydat w listopadowych wyborach prezydenckich zażywa narkotyki, które mają zwiększać jego wydajność. W rozmowie z Fox News prezydent USA przekonywał, że kandydat Demokratów brał narkotyki przed głównymi debatami swojej partii.

Już w sierpniowym wywiadzie dla „Washington Examiner” Trump zasugerował, że będzie oczekiwał od kontrkandydata przeprowadzenia testu na obecność narkotyków. Prezydent USA mówił wówczas, że wynik debaty z udziałem Joe Bidena jest efektem zażywania substancji odurzających.

Podobne oskarżenia polityk wysuwał w 2016 r. wobec ówczesnej rywalki, Hillary Clinton. Donald Trump zapowiadał wówczas, że zarówno on, jak i kandydatka Demokratów mają być przebadani przed ostatnią debatą przedwyborczą.

 

Źródło: Rp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze