Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trump o stosunkach z Polską: nasz sojusz jest potężny

KW 8:30 25 czerwca 2020
TT / @prezydentpl
Ameryka kocha Polskę i Ameryka kocha Polaków – takimi słowami Biały Dom zatytułował oświadczenie, jakie pojawiło się po spotkaniu prezydentów Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa.

Podczas konferencji prasowej prezydent USA Donald Trump stwierdził, że jest dla niego zaszczytem móc spotkać się ze swoim prezydentem Andrzejem Dudą.

 Mój przyjaciel, prezydent Andrzej Duda zrobił naprawdę fantastyczną pracę. Wiem, że nadchodzą wybory, mam nadzieję, że odniesie sukces – powiedział.

Głowa państwa USA bardzo chwalił prezydenta Andrzeja Dudę. Po zakończeniu wizyty przez prezydenta Polski Donald Trump za pośrednictwem Twittera opublikował na swoim koncie film, w którym podkreśla stosunki, jakie łączą oba kraje.

Na naszym spotkaniu prezydent Duda i ja potwierdziliśmy ważny sojusz między naszymi narodami. Amerykanie i Polacy cieszą się jedną z najstarszych, najmocniejszych i najbardziej trwałych przyjaźni. Nasza więź została ukuta podczas bitew, przypieczętowana krwią i umocniona przez nasze wspólne wartości kulturalne – podkreślił w wystąpieniu.

Dodatkowo dodał, że Polska i USA są zjednoczeni przez swoje wspólne przekonania, jeśli chodzi o tematy takie jak rodzina, wiara, prawo, wolność, demokracja i sprawiedliwość.

 Nasz sojusz jest potężny. Wierzę, że to, co wspaniałe w naszej relacji, znajduje się wciąż przed nami – dodał.

Swoją wizytę w USA również podsumował prezydent Andrzej Duda, który nie ukrywał radości z tego, że wspaniale było odwiedzić USA. Zaznaczył dodatkowo, że dalsze partnerstwo z USA ma zapewnić pomyślną przyszłość dla obu narodów.

 

 

Źródło: fakt.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze