Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trump o oszustwach wyborczych w USA: Dlaczego media o tym nie informują!?

MD 19:44 28 listopada 2016
Telewizja Republika
Donald Trump, prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych, skomentował sprawę rzekomych nieprawidłowości, do których miało dojść podczas wyborów. Stwierdził, że wygrałby również w wyborach bezpośrednich, gdyby nie osoby, które głosowały nielegalnie.

W Stanach Zjednoczonych wciąż aktywne są grupy niezadowolonych z wybory na prezydenta kraju Donalda Trumpa. Wielokrotnie podkreślano, że Trump co prawda wygrał przez głosy elektorskie, ale w głosowaniu bezpośrednim to Hillary Clinton zebrała większą liczbę głosów. Niedawno pojawiła się inicjatywa, do której dołączył sztab kandydatki demokratów, aby ponownie policzyć głosy w niektórych stanach. W chwili obecnej mówi się o Michigan, Wisconsin i Pensylwanii.

Trump stwierdził na Twitterze, że wygrałby również w głosowaniu bezpośrednim, gdyby odjęte zostały głosy osób, które głosowały w wyborach nielegalnie.

 

Prezydent-elekt dodał także, że doszło do poważnych oszustw wyborczych w trzech stanach – Wirginii, New Hampshire oraz Kalifornii. We wszystkich tych trzech stanach triumfowała Hillary Clinton.  

 

Źródło: Twitter, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze