Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trump: Każdy atak ze strony Iranu na cokolwiek amerykańskie spotka się z wielką i miażdżącą siłą

am 19:19 25 czerwca 2019
twitter.com/realDonaldTrump
Każdy atak ze strony Iranu na cokolwiek amerykańskie spotka się z wielką i miażdżącą siłą – napisał prezydent USA Donald Trump. Dziś spór komentował również przywódca Iranu Hasan Rowhani. Ocenił, że nowe sankcje USA wymierzone w Teheran są "oburzające i idiotyczne".

Dzisiejsze ignoranckie i obraźliwe oświadczenie Iranu tylko pokazuje, że nie rozumieją rzeczywistości. Każdy atak ze strony Iranu na cokolwiek amerykańskiego spotka się z wielką i miażdżącą siłą. W niektórych obszarach miażdżący będzie oznaczać starcie z powierzchni ziemi - napisał prezydent.

 

Tego samego dnia przebywający z wizytą w Izraelu doradca Białego Domu ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton zapewnił, że USA nadal chcą rozmawiać z Iranem. Prezydent Trump "zostawił otwarte drzwi na prawdziwe negocjacje (...). Jedyne, co Iran powinien zrobić, to wejść przez te otwarte drzwi" - mówił.

Rowhani powiedział wcześniej, że decyzja o nałożeniu sankcji na Teheran oznacza "pewną porażkę" Białego Domu, który jego zdaniem jest dotknięty "umysłowym opóźnieniem".

Źródło: Twitter, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze