Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Transfer ruszył! Nie uwierzysz czyje szeregi zasili Lewandowski

M.N. 13:57 25 lutego 2018
Facebook
– Menedżer Roberta Lewandowskiego prowadzi już rozmowy z Realem Madryt na temat przejścia Polaka do stolicy Hiszpanii – czytamy w niemieckiej gazecie „Bild”. Snajper Bayernu Monachium odcina się od tych doniesień, aczkolwiek jego reakcja na pytanie o Królewskich może zdradzać, że coś jest na rzeczy.

Robert Lewandowski skończył współpracę z Cezarym Kucharskim, który przez ostatnie 10 lat był jego menedżerem. Tym samym przed polskim piłkarzem otwiera się szansa na wzmocnienie swojej pozycji na rynku transferowym.

Mateusz Borek poinformował na Twitterze, że po 10 latach współpracy, Robert Lewandowski zmienia swojego menedżera. – Z Czarkiem Kucharskim zrobili dużo fajnych rzeczy razem, ale współpraca właśnie dobiegła końca. Teraz czas na światowy TOP – napisał dziennikarz.

Wnioski są jasne: izraelski agent ma spełnić marzenie Polaka o transferze do Realu. Według "Bilda" rozmowy o przejściu kapitana Biało-Czerwonych na Estadio Santiago Bernabeu już się rozpoczęły.

Trudno się spodziewać, by Polak przyznał się otwarcie do chęci przejścia do Realu. Z drugiej jednak strony to oczywiste, że podjęcie współpracy z Zahavim ma przybliżyć Lewandowskiego do klubu z Madrytu.

 

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze