Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tragiczna wpadka Facebooka. Administratorzy przepraszają za ten okropny błąd

MD 9:05 12 listopada 2016
Telewizja Republika
- Jest nam bardzo przykro, to był okropny błąd – tak tłumaczyli przedstawiciele Facebooka sporą wpadkę, jakie miała miejsce na portalu. Otóż Facebook „uśmiercił” niektórych swoich żyjących użytkowników.

Na profilach części żyjących użytkowników portalu pojawiła się informacja o ich śmierci. Przez pewien czas mogli oni zobaczyć na swoich profilach komunikat o następującej treści: „Mamy nadzieję, że ci, którzy kochali (tu imię i nazwisko użytkownika) znajdą pocieszenie w rzeczach, którymi dzielą się inni, by pamiętać i celebrować jego życie”.

To komunikat pojawia się na kontach mających status „in memoriam”. Jest on ustawiany na profilu zmarłego użytkownika po tym, gdy Facebook otrzyma informację o jego śmierci. Oprócz komunikatu na tego rodzaju kontach obok imienia i nazwiska użytkownika pojawia się napis „in memoriam”.

Przedstawiciele Facebooka powiedzieli, że nie wiedzą, co było przyczyną tej awarii i potwierdzili, że została usunięta ona tak szybko, jak było to możliwe. Nie wiadomo, jak duża była skala awarii.

Źródło: rmf24.pl, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze