Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tragedia we Włoszech. Polka zginęła na oczach swojego dziecka

K.B. 19:25 24 września 2019
fotografia ilustracyjnapixabay
We włoskiej prowincji Lukka 35-letnia Polka jechała samochodem z partnerem i swoim synkiem. Auto spadło z kilkumetrowego wzniesienia do rowu, po tym jak kierowca stracił panowanie nad pojazdem.

Rodzina wracała z parku rzecznego. 35-letnia Polka jechała z partnerem i 8-letnim synem do domu w prowincji Lukka w Toskanii. Na zakręcie kierowca z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad autem, które wypadło z jezdni.

Samochód stoczył się z wysokiego na kilka metrów wzgórza. Siła z jaką uderzył o ziemię była tak duża, że Polka wypadła przez przednią szybę samochodu. Prawie natychmiast zmarła.

Partner 35-letniej Polki wyszedł z wypadku praktycznie bez szwanku, podobnie jak jej 8-letni syn. Mężczyzna natychmiast wezwał pogotowie, ale ratownicy byli bezsilni. Przerażony syn zmarłej wołaniem starał się obudzić matkę.

On i jego ojciec wciąż byli w szoku, kiedy trafili do szpitala. Tragedia rozegrała się w czwartek 19 września, ale dokładne przyczyny wypadku są wciąż nieznane. 35-letnia Polka osierociła dwoje dzieci - informuje lokalna gazeta "Lucca in Diretta".

Źródło: o2, media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze