Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Totalni ruszają z emisją spalin, tymczasem PiS odpowiada stroną internetową. To prawdziwa skarbnica wiedzy nt. poczynań w samorządach!

am 16:52 2 września 2018
konwojwstydu.pl
Platforma Obywatelska ruszyła dziś z kolejną odsłoną "Konwoju Wstydu". W sieci zaczęła funkcjonować strona internetowa konwojwstydu.pl, na której znajdują się informacje dot. samorządowców z PO i PSL oraz o ich nagrodach czy nadużyciach. Z pewnością totalni nie spodziewali się tak szybkiego odzewu!

PO ruszyła dziś w Polskę z kolejnym "konwojem wstydu". W drogę ruszyły mobilne billboardy pod hasłem "PiS wziął miliony".

 – Platforma potwierdziła ostatecznie, że nie ma pomysłu żadnego pozytywnego i żadnej oferty (...) dla samorządowców, dla Polaków – mówił szef KPRM, Michał Dworczyk.

Niemalże chwilę po oficjalnym rozpoczęciu kolejnej akcji opozycji totalnej ruszyła strona internetowa konwojwstydu.pl. O jej uruchomieniu poinformował na Twitterze Radosław Fogiel – radny sejmiku województwa mazowieckiego.

 

Na górze widnieje baner z logo "Konwój wstydu PO PSL" ze zmodyfikowanym logo Platformy Obywatelskiej, gdzie wpisane są dwa loga Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz napis: "Pajęczyna chciwości TOTALNEJ OPOZYCJI oplotła samorządy".

Na górze strony są zakładki, które przekierują do poszczególnych działów. Są to: "Obniżanie wynagrodzeń", gdzie znajdują się informacje na temat obniżek uposażeń dla samorządowców zgodnie z ustawą. M.in. jest tam informacja o tym, że prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz miała obniżoną pensję o 24 zł, o czym zdecydowali radni miasta.

Zakładka "Nagrody w samorządach" zawiera informacje dot. wypłacanych nagród. Jako przykład podaje się prezydent stolicy. "W latach 2007-2013 warszawscy urzędnicy zajmujący się reprywatyzacją otrzymali nagrody w wysokości ponad 2,7 mln zł" – czytamy.

Natomiast w zakładkach: "Skandale w samorządach" i "Cela+" opisane są sytuacje, gdzie doszło do złamania prawa przez samorządowców związanych z Platformą Obywatelską i PSL-em. Jest tam informacja m.in. o b. sekretarzu PO Stanisławie Gawłowskim, który został oskarżony o przyjęcie łapówki w wysokości 175 tys. zł oraz dwóch zegarków wycenianych łącznie na 25 tys. zł.

Strona zawiera również możliwość zgłoszenia nadużycia. Wypełniając odpowiedni formularz, można zgłosić samorządowców, którzy dopuścili się bezprawia. Funkcjonuje również wyszukiwarka. Po wpisaniu nazwiska samorządowca, wyświetli się jego wynagrodzenie w spółkach samorządowych. Do każdej informacji podano też odnośniki do źródeł.

Źródło: konwojwstydu,pl, niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze