Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tomasz Sakiewicz: Ten pomnik to zwycięstwo wiary tych, których wyszydzano i obrażano. Oni teraz wygrali!

PR 13:34 10 kwietnia 2018
Telewizja Republika
Redaktor Tomasz Sakiewicz specjalnie dla Telewizji Republika udzielił komentarza przed odsłonięciem Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej. - To zwycięstwo – oznajmił Sakiewicz.

Reporterka Telewizji Republika Magdalena Bałkowiec rozmawiała z Redaktorem Sakiewiczem, który przybył na dzisiejsze uroczystości na placu Piłsudskiego. Poprosiła go o komentarz w sprawie pomnika.

Redaktor Sakiewicz stwierdził, że dzisiejsze odsłonięcie pomnika, będzie wielkim zwycięstwem i spełnioną obietnicą.

- Dotrzymaliśmy słowa. Obiecywaliśmy wszystkim członkom klubów „Gazety Polskiej”, że powstanie pomnik, i teraz ten pomnik staje. To jest zwycięstwo wiary tych ludzi. Ludzi których wyszydzano i obrażano. Oni teraz wygrali – podkreślił.

Redaktor powiedział też, dlaczego pomnik spotyka się z tak dużym oporem totalnej opozycji.

- Najważniejsze żeby ten ponik teraz obronić, na nim się koncentruje teraz cała siła uderzenia dzisiejszej opozycji a tamtejszej władzy. Oni wiedzą, że puki jest ten pomnik, puty oni pokazują swoją bezradność. Swój upadek. I teraz na nim się będą koncentrować – stwierdził.

Redaktor zdradził także, jak wyglądał dla niego poranek 10 kwietnia 2010 roku.

- Dla mnie 10 zaczął się kilkanaście godzin wcześniej. Najpierw zdjęto mój program, który cieszył się ogromną popularnością. Ja czułem, że coś się wydarzy nie mogąc zrozumieć tego co się wydarzyło. Miałem przeświadczenie że coś się stanie. Następnego dnia zaczęli do mnie dzwonić różni ludzie. Ja początkowo miałem też lecieć wtedy do Smoleńska. Potem szybko zwołaliśmy redakcje. Podzieliliśmy się obowiązkami i szybko przeszliśmy do działań – powiedział redaktor.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze