Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tomasz Sakiewicz: Szumowski zrezygnował, aby uniknąć kolejnej fali hejtu

JK 15:25 18 sierpnia 2020
Red. Tomasz Sakiewicz Facebook
Jestem zaskoczony, że Łukasz Szumowski dziś podał się do dymisji, a nie w momencie wejścia na rynek szczepionki przeciwko COVID-19 - mówi w rozmowie z portalem TV Republika Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

Szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski poinformował na konferencji prasowej o rezygnacji ze stanowiska. Na temat nagłej decyzji ministra zdrowia wypowiedział się redaktor naczelny Gazety Polskiej Tomasz Sakiewicz. Jego zdaniem Łukasz Szumowski chciał zwolnić fotel ministra jeszcze przed wybuchem pandemii, gdyż wcześniej umówił się na pewne prace.

Zdaniem publicysty COVID zaskoczył i minister nie chciał złożyć rezygnacji w czasie epidemii i to jest pierwsza część prawdy. Druga część zapewne dotyczy nieustającego hejtu na niego i jego rodzinę - dodaje redaktor naczelny Gazety Polskiej. Minister niejednokrotnie mówił, że jest tego granica. Obecnie jest wysoko w oceniany w rankingu zaufania i wycofał się, aby uniknąć kolejnej fali hejtu. Teraz jest lubiany, a z drugiej strony wykonał powierzone mu zadania i odchodzi.

Redaktor Tomasz Sakiewicz wyraził zaskoczenie faktem, że polityk podał się do dymisji właśnie dziś, a nie w momencie wejścia na rynek szczepionki.

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze