Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tomasz Gollob wraca do zdrowia. Lekarz zapewnia o postępach w leczeniu

ds 8:39 12 maja 2017
Wikimedia Commons/Crash override83 - my work/CC BY 3.0
– Stan zdrowia Tomasza poprawia się – mówi profesor Marek Harat, zwany też lekarzem od cudów. Żużlowiec trafił do Kliniki Neurochirurgii kilka dni temu.

– Jest rehabilitowany w pozycji siedzącej. Jest też wyjątkowo umotywowany, ciężko pracuje i już są widoczne postępy – mówi dalej lekasz Tomasz Golloba.

W tej chwili lekarze nie prowadzą żadnych badań i nie udzielają informacji o nieurologicznym stanie pacjenta. Głównym zadaniem jest rehabilitacja, która – według doniesień spejcalistów zajmujących się Gollobem – przynosi widoczne efekty.

– W tej chwili nie przewidujemy żadnych badań, potrzebna jest wyłącznie rehabilitacja i spokój. Pacjent nie chciał, żebym udzielał informacji na temat jego stanu neurologicznego – dodaje lekarz.

23 kwietnia 2017 roku podczas treningu motocrossowego polski zawodnik uległ poważnemu wypadkowi. W wyniku upadku odniósł poważne obrażenia kręgosłupa, doznał także stłuczenia klatki piersiowej i płuc. Przeszedł wielogodzinną operację i utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej. Skala uszkodzeń kręgosłupa Tomasza jest tak duża, że sportowiec obecnie walczy o powrót do pełni zdrowia.

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze