Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tokarczuk, która pluje na Polskę ma zostać odznaczona przez radę powiatu...

AS 17:02 20 września 2019
archive of Wydawnictwo Literackie [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)]
Rada Powiatu Kłodzkiego postanowiła nadać odznakę "Zasłużony dla Powiatu Kłodzkiego" Oldze Tokarczuk, który zasłynęła z oczerniania naszego narodu za granicą. - Myślę, że trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa, nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników czy mordercy Żydów - mówiła niegdyś Olga Tokarczuk.

–  W kwestii projektu uchwały nadającej Oldze Tokarczuk odznakę "Zasłużony dla Powiatu Kłodzkiego" zdecydowanie zaprotestowałam uzasadniając swój sprzeciw dotychczasowymi antypolskimi wypowiedziami Olgi Tokarczuk - powiedziała w rozmowie z portalem niezależna.pl radna PiS w Duszkach Zdrój Krystyna Śliwińska.

– Pani Tokarczuk mówi o tym, że jako większość uciskaliśmy mniejszość, że mieliśmy kolonie, kolonizowaliśmy narody. Wypowiedzi pani Tokarczuk zacytowałam na sesji i wyraziłam swój kategoryczny sprzeciw i protest. Nie musimy pisać naszej historii na nowo, ani jej przemyśliwać, mamy historię piękną i możemy być z niej dumni - mówiła. 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze