Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To wideo z Tatr staje się hitem w sieci! [ZOBACZ]

PR 11:37 4 stycznia 2019
Zrzut ekranu: youtube / Marcin Gabrys
W Tatrach nadal obowiązuje czwarty stopień zagrożenia lawinowego. Pokrywa śnieżna jest bardzo gruba. Pracownicy obserwatorium na Kasprowym Wierchu udostępnili w sieci wideo ukazające jaki widok zastał ich gdy chcieli wyjść z obserwatorium po całej nocy opadów śniegu. ZOBACZ koniecznie!

- Najważniejsze to mieć komfortą pracę w dobrych warunkach - mówi na nagraniu z 3 stycznia jeden z pracowników obserwatorium na Kasprowym Wierchu, który próbował z niego wyjść mając przed sobą prawie dwumetrowe zaspy śniegu.

Nagranie z wyjścia pracowników IMGW z obserwatorium staje się hitem w sieci. Choć często turyści zazdroszczą pracownikom górskiego obserwatorium przyjemnej pracy przy pięknych widokach, to tym razem sytuacja nie była do pozazdroszczenia.

Na Kasprowym leży 192 cm śniegu. Termometry na szczycie wskazują - 18 stopni Celsjusza.

W Tatrach jest bardzo niebezpiecznie. Obowiązuje czwarty - wysoki stopień zagrożenia lawinowego. Szlak do Morskiego Oka został zamknięty. Ratownicy proszą o rezygnację z wyjść w góry.

A tak wyglądało opuszczanie budynku Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego na Kasprowym Wierchu przez pracowników IMGW. 

 


Źródło: youtube / Marcin Gabrys, media

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze