Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To się nazywa merytoryczna konwencja! Schetyna: mamy dziś kondominium trucicieli

pmb 15:05 12 lipca 2019
Flickr/UNIDO/Attribution-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-ND 2.0)
Odwagi panie prezesie, można się im postawić, można zatrzymać rosyjski węgiel i niemieckie śmieci. Śmiało, nie nakrzyczą na pana. Zdrowie Polaków jest tego warte – mówił lider PO podczas Forum Programowego Koalicji Obywatelskiej.

– Nie wolno nam skupiać się na tym co nas dzieli, jesteśmy różni, ale są sprawy, które nas łączą i muszą łączyć; potrzebna jest rozmowa – mówił Schetyna. –  Rozmowa to dobry początek wszystkiego – podkreślił.

– Czas partyjnych gier się skończył, przed nami wielki bój o wolną Polskę. Każdy z nas musi zastanowić się, co może z siebie dać, a nie co wziąć. Dziękuję tym wszystkim, którzy to rozumieją – zaznaczył polityk. Schetyna odniósł się również do kwestii węgla i walki o czyste powietrze. – Polacy chorują, zdrowy rozwój dzieci jest zagrożony, a co robi ta władza? Pozwala sprowadzać bez opamiętania rosyjski węgiel. To jest chore – mówił.

– Prezes PiS Jarosław Kaczyński straszył kiedyś niemiecko-rosyjskim kondominium. No to mamy dziś kondominium trucicieli – kpił Schetyna.

Źródło: dziennik.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze