Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

,,To są barbarzyńcy, terroryści.'' Radny PiS o planowanym proteście pod domem Kai Godek

IK 17:07 26 października 2020
Protesty kobiet/ zdjęcie ilustracyjne wikipedia.org
- Właśnie postępowa lewica rozsyła sobie prywatny adres Kai Godek i planuje wieczorny protest pod jej domem - dzwonienie domofonem? rzucanie kamieniami? bluzganie? W domu Kai jest dziecko z zespołem Downa. To są barbarzyńcy, terroryści" - przekazał na Twitterze szczeciński radny PiS, Dariusz Matecki.

Od kiedy Trybunał Konstytucyjne orzekł, że przepis zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją.

Osoby, które są przeciwne tej decyzji, wychodzą na ulicę i protestują.

- Mamy potwierdzenie tego, że selekcja i zabijanie dzieci podejrzanych o wady genetyczne lub chorobę jest niezgodne z polską konstytucją - mówiła dziennikarzom inicjatorka projektu "Zatrzymaj Aborcję" Kaja Godek.

- Uznano prawo do życia, bo to prawo do życia jest i wynika z prawa naturalnego. To prawo uznano w stosunku do dzieci, które do tej pory były uważane za gorsze - dodała.

Godek podziękowała wszystkim, którzy podpisywali się i zbierali podpisy w tej sprawie.

- Dzisiaj Polska jest przykładem dla Europy, jest przykładem dla świata. Nie tkwimy w konieczności dziejowej, która by nakazywała marsz w lewo i stopniowe zwiększanie dostępności mordowania ludzi. Nie tkwimy w takim determinizmie. Jest możliwa ochrona życia, jest możliwe regularne działanie pro-life, które przynosi efekty - powiedziała Godek.

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze