Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To nie żart! Protestancka pastor została szefową Federacji Aborcyjnej! Od 8 lat ma też "żonę"

A.N 15:03 8 listopada 2019
Facebook, fot. Katherine Ragsdale
Pastorka z Kościoła episkopalnego w USA Katherine Ragsdale została mianowana na stanowisko szefowej wpływowej Federacji Aborcyjnej (NAF).Dotychczas proaborcyjna działaczka pełniła obowiązki tymczasowej prezes i dyrektor tej organizacji. Ponad 8 lat temu episkopalny biskup pobłogosławił jej związek z kobietą, także pastorką tego Kościoła.

Ksiądz  Frank Pavone’a, szef jednej z największych i najbardziej znaczących w USA organizacji promujących ochronę życia , "Priests For Life" nazywa Ragsdale  „fałszywą prorokinią”, która próbuje ubrać dzieciobójstwo w religijne szaty. Od lat zwraca uwagę na działalność kobiety.Przypomniał, że kierując Religijną Koalicją na rzecz Praw Aborcyjnych działaczka ta zajmowała się m.in. błogosławieniem rodziców planujących zabić swe dzieci oraz placówek, w których dokonuje się aborcji. 

Ksiądz Pavone jest zszokowany decyzją powołującą Ragsdale na na szefową NAF:

– Ukazuje to właściwie jedną z największych słabości przemysłu aborcyjnego: nauka nie jest po jego stronie, logika nie jest po jego stronie ani też historia. Już dawno temu skończyły się im argumenty usprawiedliwiające aborcję. Teraz, jedyne, co im zostało, to nałożyć maskę duchowości– powiedział kapłan.

Kościół episkopalny święci kobiety na kapłanki od 1976, a na biskupki od 1989 r. W 2000 zaaprobował utrzymywanie pozamałżeńskich związków płciowych, a w 2006 zatwierdził tzw. „małżeństwa homoseksualne”. 8 lat temu episkopalny biskup udzielił ślubu Katherine Ragsdale i jej partnerce, także kapłance tego Kościoła.

W 2003 doszło do wyświęcenia na biskupa New Hampshire pastora Gene’a Robinsona, otwarcie przyznającego się do czynnego homoseksualizmu i który dla swego nowego partnera porzucił żonę i dwoje dzieci.

Źródło: eKAI/media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze