Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To już naprawdę absurdalne! Niemiecki SN popiera Gersdorf i każe polskim władzom skakać tak, jak im zagrają !

Sm 12:15 20 lipca 2018
Niemcom wydaje się, że w Polsce, jak za rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz, będą dalej mogli ingerować w sprawy polskie i ustawiać nasz system tak, jak nakaże Merkel. Ale to już nie ten czas- w Polsce wreszcie rządzi propolski rząd, który dba o swój kraj a nie interes Niemiec!
Przewodnicząca niemieckiego Federalnego Trybunału Bettina Limperg udzieliła wsparcia walczącej o pozostanie na stanowisku prezes SN Małgorzacie Gersdorf.
 

- Zwolnienie Małgorzaty Gersdorf jest dotychczas dramatycznym punktem kulminacyjnym rozwoju wypadków, który można określić jako katastrofalny - powiedziała Limperg w piątek agencji DPA.

- Sytuacja w Polsce napawa mnie głębokim niepokojem - dodała prezes BGH, będącego najwyższym niemieckim sądem w sprawach cywilnych i karnych.

Gersdorf przyjedzie w piątek (20.07.2018) do siedziby BGH - Karlsruhe, gdzie wieczorem wygłosi wykład „Państwo prawa w Polsce – zaprzepaszczone szanse?” i weźmie wraz z Limperg udział w konferencji prasowej. W spotkaniu z prasą mają też uczestniczyć sędzia BGH Johannes Masing oraz nadburmistrz Karlsruhe Frank Mentrup.

Ulica w Polsce nie wypaliła została zagranica. Niemcy oczywiście chcą nadal ludzi PO-PSL bo jak każdy z nas wie, dbają obi o interesy obce bardziej niż polskie ! Ale Polacy są mądrzy więc pokażą opozycji totalnej wkrótce co o tym myślą !

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze