Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To jest piękne i mówi samo za siebie! 20 zwolenników UB-ecji zjawiło się przed Sejmem, by wesprzeć akcję opozycji

Sebastian Moryń 12:47 16 grudnia 2016
twitter
Zdjęcie jakie zaprezentował portal wawalove.pl, pokazujące spontaniczną zbiórkę fanów i zwolenników ubeckiego KOD-u, powinno przejść do historii. Oto w Sejmie opozycja prowadzi cyrk na kółkach, niby w obronie mediów (SIC) a tak naprawdę, tylko po to, by za wszelką cenę przeszkadzać polskiemu rządowi w normalnej, codziennej pracy. Bez żadnych argumentów, jedynie co się liczy dla KODziarzy w Sejmie to wywoływać burdy!

Na zdjęciu widzimy trochę zmarzniętych zwolenników obrony UB-eków, którzy przyszli - jak pisze portal wawalove - "weprzeć protest posłów opozycji, którzy sprzeciwiają się ograniczeniom w dostępie do informacji dla dziennikarzy".

Nie wiem jacy dziennikarze chcą tego, by opozycja broniła ich praw - zwłaszcza w wydaniu Petru i innych! Mniejsza z tym. Najważniejsze jest to, że owych zwolenników opozycji było ... około 20. Tak licznej manifestacji KOD-u dawno Polska nie widziała. 

Z drugiej strony to piękny symbol opozycji - tej w wydaniu KOD-omitów. 

Miło czasami popatrzeć na zwolenników UB-eckich przywilejów. Naprawdę! Gratulacje!

A z ostatniej chwili: Po godz.20. posłowie PiS i członkowie rządu opuścili salę obrad Sejmu i przeszli do Sali Kolumnowej. Genialne, rząd poszedł dalej do pracy a opozycja została sama w Sejmie ze swoimi banerami! 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze