Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"To co proponuje LGBT ws. wychowania dzieci jest bardzo niebezpieczne". Wstrząsająca rozmowa w TV Republika

pmb 19:57 23 lipca 2019
Fot. Telewizja Republika
To co proponuje LGBT w kwestii wychowania dzieci, jest bardzo niebezpieczne. Jako dziennikarze musimy mieć możliwość pokazywania tych zagrożeń – powiedziała szefowa Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP Jolanta Hajdasz, która była rozmówcą red. Tomasza Sakiewicza w programie "Dziennikarski Poker" w Telewizji Republika.

Jolanta Hajdasz odniosła się do informacji o zablokowaniu sprzedaży najnowszego numeru "Gazety Polskiej" w salonach Empiku. – Nie przypominam sobie drugiej takiej sytuacji. W takim trybie, z dnia na dzień, jeden z głównych podmiotów blokuje sprzedaż gazety? To łamanie zasad wolnego rynku. Tak się nie robi – podkreśliła.

– Trudno się nie zgodzić z takim punktem widzenia: LGBT jako promocja ideologii, a nie człowiekaKiedy zobaczyłam Państwa naklejkę, od razu wiedziałam, że chodzi o zatrzymanie promocji ideologii LGBT – mówiła rozmówczyni red. Sakiewicza. – Nie odczytuję tego jako działania przeciwko konkretnym osobom. Odczytuję to jako formę sprzeciwu wobec ideologii.

Czym jest wolność słowa?

Wolność słowa oznacza, że mamy prawo głosić takie poglądyCzasem wolność słowa polega na tym, że powiemy "nie". Na tym, że powiemy, że nie można czegoś robić – stwierdziła Hajdasz. – W kwestiach światopoglądowych zawsze powinniśmy się spodziewać konfliktu. Nie da się dojść do konsensusu w łatwy sposób. Trzeba dać pole do dyskusji. Ścieranie się poglądów w przestrzeni w publicznej to wolność słowa – mówiła szefowa Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.

– Jeżeli się tego nie akceptuje, jeżeli widzi się zagrożenie w związku z promowaniem ideologii LGBT, to odpowiednie działanie jest niezbędne – podkreśliła Hajdasz.

LGBT – zagrożenie dla dzieci?

– To co proponuje LGBT w kwestii wychowania dzieci, jest bardzo niebezpieczne. Jako dziennikarze musimy mieć możliwość pokazywania tych zagrożeń – mówiła Jolanta Hajdasz.

– Zagrożenie wolności słowa jest w tym, że nie można się wyrażać w negatywny sposób nt. ideologii LGBT. Działania skierowane przeciwko "Gazety Polskiej" paraliżują taki przekaz.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze