Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To będzie prawdziwy ARMAGEDON! IMGW ostrzega prawie cały kraj

M.N. 13:13 16 maja 2018
zrzut ekranu/ TVN Meteo
Prognoza pogody w Polsce. Będzie niebezpiecznie, zapowiadane są intensywne opady deszczu, grad i gwałtowne burze. IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia stopnia dla większości województw.

Mieszkańcy województw małopolskiego i podkarpackiego już dziś powinni przygotować się na silne burze i bardzo mocny deszcz. Dodatkowo na Podkarpaciu może spać grad. Nieco lepiej będzie w Świętokrzyskiem - tam może jedynie mocno popadać.

Znacznie gorsza sytuacja czeka nas natomiast jutro. IMGW zapowiada, że w czwartek w całym kraju może spaść obfity deszcz, a w wielu miejscach należy spodziewać się burz i gradu. Uważać powinni szczególnie mieszkańcy województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Najgorzej znów będzie na południu.

Małopolanie znów będą musieli zmierzyć się z silnym deszczem (IMGW wydało alert II stopnia) oraz gwałtownymi burzami. Podobnie będzie na Podkarpaciu - tam burze przyniosą grad. Może okazać się to szczególnie trudne dla rolników i sadowników.

Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Niebezpieczne zjawiska lub skutki ich wystąpienia w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Spodziewaj się zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej – brzmi ostrzeżenie na stronie pogodynka.pl.

Źródło: onet.pl, IMGW

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze