Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To będzie naprawdę ciekawa debata o klimacie!

sm 11:47 29 listopada 2018
Fundacja Instytut Globalizacji zaprasza na otwarte spotkanie dla mieszkańców Śląska poświęcone polityce wobec zmian klimatu. Debata pt. „Jaka polityka klimatyczna dla Polski?” odbędzie się w środę 12 grudnia w Centrum im. św. Jana Pawła II o godz. 17.00.

W grudniu, już po raz trzeci w Polsce, a po raz pierwszy w Katowicach, odbędzie się doroczny Szczyt Klimatyczny Organizacji Narodów Zjednoczonych COP-24, poświecony problemowi zmian klimatu i polityce wobec środowiska naturalnego.

 

Ponieważ w obradach mogą brać udział tylko politycy, urzędnicy, wyselekcjonowani eksperci i media, chcemy dać możliwość zapoznania się z problematyką wszystkim zainteresowanym. Dlatego zaprosiliśmy do Gliwic gości ze Stanów Zjednoczonych, dziennikarzy oraz przedstawicieli przemysłu oraz władz, aby na żywo móc dyskutować o tych ważnych problemach dla Polski i dla Śląska.

 

W spotkaniu wezmą udział m.in:

 

  • Craig Rucker - prezydent organizacji CFACT, Waszyngton, USA

  • Marc Morano - CFACT, były polityk Partii Republikańskiej i autor książek

  • red. Stanisław Michalkiewicz, Radio Maryja

  • dr Tomasz Teluk, prezes Instytut Globalizacji

  • prof. Jan Szyszko, były Minister Ochrony Środowiska (w trakcie potwierdzania)

 

W trakcie debaty połączymy się także bezpośrednio z dr. Walt Cunningham, fizykiem z NASA, astronautą, uczestnikiem misji Apollo 7, który skomentuje obecne badania naukowe nad problemem globalnego ocieplenia.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału i współpracy przy tym wydarzeniu. Organizatorami są Fundacja Instytut Globalizacji wraz Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II w Gliwicach.

 

Wstęp wolny.

47015827_1959792664058179_614352362538008576_n_670

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze