Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Terytorialsi przed świętami odwiedzili placówkę „Mój Dom” w Ornecie

ASy 12:50 24 grudnia 2020
materiały prasowe
Żołnierze z 43 Batalionu Lekkiej Piechoty wchodzącego w skład 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej w przeddzień Wigilii odwiedzili placówkę „Mój Dom” w Ornecie, aby wręczyć bożonarodzeniowe prezenty.

- W imieniu wychowanków, pracowników oraz własnym, bardzo dziękuję żołnierzom 43 batalionu z Braniewa za tą piękną akcję. Macie wielkie serca, naprawdę wielkie, wspaniałe serca. Dla dzieci to był wyjątkowy dzień. Wasza obecność i wspaniałe prezenty sprawiły im ogromną radość. Życzymy Wam zdrowych, wesołych, spokojnych i magicznych Świąt – mówił Jacek Polewaczyk, dyrektor placówki.

21.12_3_670

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy nikt nie powinien zostawać sam. To czas, kiedy ludzie są dla siebie braćmi, a wszelkie spory znikają.

_n3a9785_670

 

- Kiedy widzisz szczęśliwe dziecko świat staje się bardziej kolorowy, wesoły i choć czas pędzi, to w tym jednym momencie zwalnia. Osobiście przeżyłem wspaniały moment, wróciły pewne wspomnienia. Poznałem bardzo wartościowe osoby, którym przyszło mierzyć się z trudami życia nieco wcześniej niż ich rówieśnikom. To czego nie otrzymali od swoich bliskich sami muszą poznawać i dzielić się tym między sobą. To prawdziwa rodzinna miłość. Może nie mieli idealnego dzieciństwa, ale to dorośli powinni zapewniać bezpieczeństwo i obdarowywać dzieci miłością. „Mój Dom” w Ornecie to nie tylko miejsce to przede wszystkim wspaniali ludzie - dodał kpr. Krzysztof Caban, który wraz z innymi żołnierzami odwiedził placówkę "Mój Dom".

_n3a9281_670

 

Źródło: materiały prasowe

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze