Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Terlikowski: Wojna, jaką kalifat wydał Europie, przeniosła się z Francji do Niemiec

mg 21:27 22 lipca 2016
telewizja republika
Wojna, jaką kalifat wydał Europie, przeniosła się z Francji do Niemiec, kraju, który jeszcze niedawno zapraszał do siebie imigrantów, muzułmanów, zapewniając, że nigdy nie przestanie tego robić. Niemcy przestały być państwem bezpiecznym – mówił dla Telewizji Republika redaktor naczelny telewizji Tomasz Terlikowski.

– Do zamachu przyznał się Kalifat Islamski. Ofiar niestety na pewno będzie więcej. W tej chwili Monachium jest martwym miastem, apeluje się o pozostanie w domach, służby mówią że ofiar może być dużo, dlatego zmobilizowano personel szpitali – podsumowywał redaktor naczelny TV Republika.

– Wszystko wskazuje na to, że ta noc będzie trudna dla niemieckich służb – podkreślał.

Tomasz Terlikowski przestrzegał, że sprawcy strzelaniny nie są osobami, które boją się śmierci, a ich celem jest zabicie jak największej liczby ludzi. – Są to prawdopodobnie ludzie przygotowani na śmierć, będą dążyli do mordowania i nie będą bali się tego, że służby ich zabiją – zaznaczał.

W centrum handlowym Olympia w Monachium doszło do strzelaniny. Na miejscu pracuje policja, która mówi, że sprawców było trzech, trwają ich poszukiwania. Policja mówi o prawdopodobnym ataku terrorystyczny. MSZ bawarskiego rządu potwierdziło śmierć trzech osób, nie wykluczone jednak, że ofiar jest więcej.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze