Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Terlikowski mocno o szale totalnych: Wycie, ze to kiełbasa wyborcza, tego nie zmienia. ZOBACZ!

AS 16:35 7 września 2019
Telewizja Republika
– Obecne zapowiedzi PiS i ich wcześniejsze działania to realna redystrybucja środków, która w krajach zachodnich dokonuje się od dawna i wsparcie rozwojowe biedniejszych. To, co lewica mogła zrobić już dawno, teraz robi prawica. Wycie, że to kiełbasa wyborcza, tego nie zmienia. - napisał na Twitterze publicysta Tomasz Terlikowski.

W sobotę w Lublinie po godz. 12 rozpoczęła się konwencja wyborcza PiS pod hasłem "Dobry czas dla Polski", w trakcie której liderzy ugrupowania zaprezentują program wyborczy.

– Na koniec 2020 r. minimalna pensja będzie wynosiła 3 tys. zł, a na koniec 2023 minimalna pensja będzie wynosiła 4 tys. zł - zapowiedział Jarosław Kaczyński. 

 Prezes zapowiedział też, że w 2021 większość emerytów otrzyma drugą "trzynastkę" - czyli nie jedną "trzynastkę", a dwie "trzynastki"

Jarosław Kaczyński zapewnił także, że  rolnicy otrzymają pełne dopłaty do hektara, na pełnym europejskim poziomie.

 

 

– Obecne zapowiedzi PiS i ich wcześniejsze działania to realna redystrybucja środków, która w krajach zachodnich dokonuje się od dawna i wsparcie rozwojowe biedniejszych. To, co lewica mogła zrobić już dawno, teraz robi prawica. Wycie, że to kiełbasa wyborcza, tego nie zmienia. - skomentował na Twitterze Tomasz Terlikowski, publicysta. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze