Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Terlecki: Po wyborach prezydenckich przyjdzie czas na wybory wewnątrz partii

AS 15:14 6 lipca 2020
Ryszard Terlecki / fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska
– Po wyborach prezydenckich przyjdzie czas na wybory wewnątrz partii, ich finałem będzie kongres, który prawdopodobnie odbędzie się w październiku - poinformował w poniedziałek w rozmowie z radiem Wnet szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki.

– Prezes Jarosław Kaczyński lubi czasem żartować w gronie osób, z którymi spędza chwile odpoczynku, że już jest zmęczony, że pójdzie na emeryturę, ale to są oczywiście żarty i wszyscy to kwitujemy śmiechem. To, co jest faktem, to że przyszedł czas na wybory wewnątrz partii i że po wyborach prezydenckich odbędą się takie wybory w strukturach PiS, a ich finałem będzie kongres, prawdopodobnie gdzieś jesienią może w październiku - stwierdził Ryszard Terlecki.

 Szef klubu PiS pytany o nieobecność prezesa PiS w kampanii wyborczej Andrzeja Dudy, odparł, że Kaczyński jest jednym z największych zwolenników Andrzeja Dudy. – Nie chcemy - i to myślę jest intencja naszego lidera - przekształcać wyborów prezydenckich w wybory partyjne. To jest inny rodzaj testu na poparcie społeczne i dlatego też nasz prezes nie angażuje się w nie w tak stopniu, jak było w kampanii parlamentarnej - zaznaczył. 

Źródło: Wnet // PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze