Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Teraz krzyczą i oskarżają PiS! A kiedyś? Przypominamy! „Tusk nie będzie spotykał się z ludźmi, którzy chcą obalić jego rząd” [WIDEO]

M.N. 7:30 26 kwietnia 2019
Ewa Kopacz / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Można rozmawiać o bardzo konkretnych rzeczach i rozwiązaniach, tylko okazuje się, że jedyną rzeczą, jaką można dzisiaj wywnioskować z tych postulatów, to jest to, aby obalić rząd obecnie panujący – tak mówiła Ewa Kopacz w roku 2013, kiedy protestowały trzy centrale związkowe: Forum Związków Zawodowych, NSZZ "Solidarność" i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych.

Od soboty, 27 kwietnia od godz. 6 rano Związek Nauczycielstwa Polskiego zawiesza ogólnopolski strajk, zawiesza, ale go nie kończy – poinformował w czwartek przewodniczący ZNP Sławomir Broniarz.

Przypomnijmy, że przez cały czas trwania strajku opozycja podgrzewała atmosferę i zachęcała do dalszych protestów. Zarzucano rządowi PiS obojętność i niechęć do rozmów – mimo licznych dialogów spotkań strony rządowej ze związkowcami. 

Przypomnijmy teraz opozycji pamiętne słowa Ewy Kopacz!

W roku 2013 protestowały trzy centrale związkowe: Forum Związków Zawodowych, NSZZ "Solidarność" i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych. 

- To nikt inny jak związki zawodowe wyszły z Komisji Trójstronnej. Tam jest miejsce do rozmów i jeśli ktoś mówi, że brakuje mu dialogu, a jednocześnie opuszcza miejsce przeznaczone do tego dialogu, to pytanie czym się kierują związki zawodowe - powiedziała podczas konferencji przed rozpoczęciem posiedzenia Sejmu marszałek Ewa Kopacz. 

Nagle jedna z dziennikarek bardzo szybko przypomniała słowa Donalda Tuska, który powiedział, że nie będzie spotykał się z ludźmi, którzy chcą obalić jego rząd. 

Można rozmawiać o bardzo konkretnych rzeczach i rozwiązaniach, tylko okazuje się, że jedyną rzeczą, jaką można dzisiaj wywnioskować z tych postulatów, to jest to, aby obalić rząd obecnie panujący – stwierdziła wtedy Pani Kopacz. 

KOMENATARZ POZOSTAWIAMY WAM! 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...
TAGI: Ewa Kopacz, PiS, PO


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze