Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Roland Garros

Iga Świątek w zaledwie 70 minut awansowała do finału wielkoszlemowego Rolanda Garrosa - nie przegrywając ani jednego seta i pokonując najsilniejsze przeciwniczki. >
W tym sezonie polska tenisistka zaczęła od wyeliminowania Czeszki Markety Vondrousovej.>
W poniedziałek Iga Świątek wygrała z rozstawioną z numerem 15 Czeszką Marketą Vondrousovą 6:1, 6:2 w pierwszej rundzie wielkoszlemowego French Open. >
Novak Djoković wygrał po raz pierwszy w karierze wielkoszlemowy turniej Roland Garros. W finale pokonał Andy'ego Murraya 3:6, 6:1, 6:2, 6:4. Dzięki temu triumfowi Serb został ósmym tenisistą, który wygrał wszystkie turnieje wielkoszlemowe, w dodatku udało mu się zwyciężyć w czterech tego rodzaju imprezach z rzędu.>
Gabrine Muguruza niespodziewanie pokonała w finale wielkoszlemowego Roland Garros liderkę światowego rankingu Serenę Williams 7:5, 6:4. Młoda Hiszpanka zrewanżowała się tym samym Amerykance za finał zeszłorocznego Wimbledonu i po raz pierwszy w karierze wygrała turniej najwyższej rangi.>
Pięćdziesiąta ósma zawodniczka rankingu WTA zaskoczyła cały tenisowy świat awansując do najlepszej czwórki wielkoszlemowego French Open. Wcześniej, jej największym sukcesem w karierze był udział w czwartej rundzie Wielkiego Szlema.>
Serena Williams nie bez problemów uporała się w ćwierćfinale French Open z tenisistką z Kazachstanu Juliją Putincewą 5:7, 6:4, 6:1. W walce o finał Amerykanka zmierzy się teraz z Holenderką Kiki Bartens.>
Novak Djoković został trzecim półfinalistą wielkoszlemowego French Open. Serb w ćwierćfinale uporał się z Tomasem Berdychem 6:3, 7:5, 6:3. O finał powalczy z lepszym z pary David Goffin – Dominic Thiem.>
Drugi tenisista światowych rankingów pokonał Johna Isnera 7:6, 6:4 i 6:3 w czwartej rundzie French Open. Szkot na wygranie tego meczu potrzebował dwie godziny i czterdzieści trzy minuty.>
Na kortach w Paryżu doszło do pierwszej dużej niespodzianki. Zwyciężczyni Australian Open Angelique Kerber przegrała już w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Roland Garros z Holenderką Kiki Bartens 2:6, 6:3, 3:6.>
Agnieszka Radwańska rozpoczęła zmagania w drugim w tym roku turnieju wielkoszlemowym od pewnego zwycięstwa. Polka w nieco ponad godzinę wygrała z Serbką Bojaną Jovanovski 6:0, 6:2.>