Przykładowa wiadomość ...

Temat: Rennes

Na pięć lat więzienia w zawieszeniu skazał sąd w Rennes, na północnym zachodzie Francji, napastnika, który w sobotę zaatakował mężczyznę i całe zdarzenie transmitował na żywo na Facebooku – podała w środę francuska żandarmeria.>
W Rennes we Francji skrajnie lewicowe bojówki protestowały przeciwko polityce rządu i wprowadzeniu nowego prawa pracy. Demonstrujący byli ubrani na czarno oraz mieli zakryte twarze. Ponadto byli uzbrojeni w metalowe pręty i kije baseballowe. Doszło do gwałtownych zamieszek. Policja użyła gazu łzawiącego, aby rozpędzić tłum. >
Rennes pokonało u siebie Reims 3:1 w 32 kolejce Ligue 1. Pomocnik gospodarzy Kamil Grosicki strzelił pierwszą zaś asystował przy drugiej bramce swojego zespołu.>
Rennes poległo w meczu na swoim stadionie z Olimpique Maryslią 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Remy Cabella, który w 21. minucie trafił do siatki gospodarzy.>
Skrzydłowy francuskiego Stade Rennais zaliczył świetny występ przeciwko EA Guingamp. Wracający po kontuzji Polak, wszedł na boisko w 64. minucie, by niecałe dziesięć minut później asystować przy bramce Oli Toivonena. >