Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: podium

Dawid Kubacki trzeci, Kami Stoch czwarty w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Predazzo. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger.>
Konkurs skoków w Wiśle wygrał Norweg Daniel Tande. Kamil Stoch uplasował się na trzecim stopniu podiom, za Słoweńcem Anze Lanisekiem.>
Polscy skoczkowie narciarscy - ex aequo z Austriakami - zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym w Wiśle. Biało-czerwoni startowali w składzie: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch.>
8. etap Vuelta a Espana Rafał Majka ukończył na trzecim miejscu. Polak pokazał, że wraca do gry. W sobotę kolarze mieli do przejechania 199,5 km z Hellin do Xorret de Catí. Na trasie zlokalizowano trzy górskie premie: dwie 3. kategorii i jedną pierwszej. >
Rafał Majka wskoczył na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej po zakończeniu 20. etapu Vuelta a Espana. Do końca wyścigu pozostał ostatni, niedzielny odcinek, na którym nie powinno dojść już do zmian.>