Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: lahti

Robert Johansson został zwycięzcą dzisiejszego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na skoczni Salpausselka w Lahti. Reprezentant Norwegii triumfował dzięki skokom na odległość 128,5 m i 126,5 m. Do finału awansowało sześciu Polaków. Najlepszy z nich, Piotr Żyła był jedenasty.>
O narciarskim biegu drużynowym w Lahti stało się głośno nie ze względu na sportowe wyczyny. Rosyjski zawodnik uderzył rywala tuż po zakończeniu rywalizacji.>
Piotr Żyła wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na skoczni Salpausselka (HS130) w Lahti. Skoczył 128 metrów. >
Norwegia zwyciężyła w sobotnim konkursie drużynowym Pucharu Świata na skoczni Salpausselka (HS130) w Lahti. Drugie miejsce zajęli Polacy, którzy wyprzedzili niemieckich skoczków.>
W serii treningowej przed konkursami Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lahti najlepiej skoczył Norweg Halvor Egner Granerud (130 m). >
Kamil Stoch prowadzi po pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w Lahti. Polak oddał najdłuższy skok (132,5 metra). Jego przewaga nad drugim zawodnikiem wynosi prawie 10 punktów.>
Polscy skoczkowie zakończyli rywalizację w drużynowym konkursie Pucharu Świata w Lahti na czwartym miejscu. Bezkonkurencyjni okazali się dziś Austriacy.>
Jakub Wolny, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch będą reprezentować Polskę w sobotnim drużynowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Lahti - taka jest decyzja trenera Stefana Horngachera.>
Kamil Stoch zwycięzcą konkursu Pucharu Świata w Lahti. W obu seriach znokautował swoich rywali skacząc 132 m oraz 134 m. Jego przewaga nad drugim Eisenbichlerem wyniosła 28,2 pkt.>
Kamil Stoch zdecydowanie prowadzi po pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Lahti. Lider cyklu uzyskał 132 m. >
Polacy wywalczyli drugie miejsce podczas konkursu drużynowego puchar świata w Lahti. To czwarte podium biało-czerwonych w tym sezonie. Zwycięska okazała się reprezentacja Niemiec, zaś na najniższym stopniu podium stanęli Norwegowie. >
Kamil Stoch uzyskał 134,5 m i zajął pierwsze miejsce w kwalifikacjach przed niedzielnym konkursem Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Lahti. Drugą odległość - 130,5 m - oraz drugi wynik miał Dawid Kubacki. Pozostali Polacy również awansowali.>
Mamy pierwszy medal na narciarskich Mistrzostwach Świata w fińskim Lahti. W dzisiejszym konkursie skoków narciarskich na dużej skoczni po wspaniałym skoku w drugiej serii trzecie miejsce zajął Piotr Żyła. >
Polska zajęła czwarte miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Lahti. Wygrała Norwegia przed Niemcami i Japonią. >