Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Diego Ulissi

13. etap wyścigu kolarskiego Giro d'Italia wygrał dziś Włoch Diego Ulissi z UAE Team Emirates. Drugie miejsce zajął Portugalczyk Joao Almeida z Deceunick-Quick Step.>
Włoch Diego Ulissi z ekipy Lampre-Merida wygrał 11 etap Giro d'Italia. Tuż za nim przyjechali Andrey Amador (Movistar Team) i Bob Jungels (Etixx-Quickstep). Rafał Majka (Tinkoff) dojechał do mety na 14 miejscu z 13 sekundami straty do zwycięzcy i w klasyfikacji generalnej awansował na szóstą pozycję.>
Włoch Diego Ulissi z ekipy Lampre-Merida wygrał czwarty etap Giro d'Italia. Drugi był Tom Dumoulin z Team Giant-Alpacin, który odzyskał dzięki temu różową koszulkę lidera wyścigu. Na 12 miejscu z niewielką stratą do mety dojechał Rafał Majka.>