Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: dawid kubacki

Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo. To już dziesiąty raz z rzędu, kiedy Polak staje na podium. >
Kamil Stoch wygrał zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanym. Dawid Kubacki stanął na trzecim stopniu podium.>
Polacy po raz kolejny dostarczyli wielkich emocji. Dawid Kubacki prowadzi po pierwszej seriii zawodów w Zakopanem, trzeci jest Kamil Stoch, a siódmy Piotr Żyła!>
- Podjąłem decyzję o przyznaniu Dawidowi Kubackiemu specjalnej nagrody w wysokości 100 tysięcy złotych za Jego wielkie zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni - oświadczył Premier Mateusz Morawiecki. >
Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki zajęła piąte miejsce w konkursie drużynowym Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.>
– Jeśli jest zainteresowanie, mamy takiego lidera jak Dawid, to jest to czynnikiem zarówno przyciągającym młodych, jak i dającym kolejny impuls myślącym o zakończeniu kariery - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem Adam Małysz. >
Niedzielne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt w świetnym stylu po raz kolejny wygrał Dawid Kubacki. Polak okazał się najlepszy po obu seriach. Pierwszy skok miał odległość 133,5 metra. Drugi był Ryoyu Kobayashi – Japończyk skoczył 134 metry i przegrał z Polakiem zaledwie o 0,3 punktu. Na podium znalazł się jeszcze Słoweniec Timi Zajc, który również skoczył 134 metry.>
Co to był za skok! Dawid Kubacki wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Ustanowił też historyczny rekord. Jako pierwszy polski skoczek stanął na podium w siedmiu kolejnych konkursach PŚ. >
Dawid Kubacki trzeci, Kami Stoch czwarty w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Predazzo. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger.>
Dawid Kubacki, wygrywając konkurs w austriackim Bischofshofen, triumfował w 68. edycji Turnieju Czterech Skoczni.>
Dawid Kubacki zwyciężył ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen i triumfował w Turnieju Czterech Skoczni.>
Dawid Kubacki prowadzi po pierwszej serii finałowego konkursu 68. Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen.>
Dawid Kubacki zajął drugie miejsce w trzecim konkursie w Innsbrucku i objął prowadzenie w Turnieju Czterech Skoczni. Wygrał Norweg Marius Lindvik.>
Dawid Kubacki zajmuje drugie miejsce po pierwszej serii konkursu w Innsbrucku, trzeciego etapu narciarskiego Turnieju Czterech Skoczni. Prowadzi Norweg Marius Lindvik, który wyprzedza Polaka zaledwie o 1,3 pkt. Obaj skoczyli najdalej - po 133 m. >
Dawid Kubacki zajął szóste miejsce w kwalifikacjach do trzeciego, sobotniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku.>
Kamil Stoch zajął 19. miejsce w noworocznym konkursie Pucharu Świata, zaliczanego do Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. Triumfował Norweg Marius Lindvik. Ma podium znalazł się inny z reprezentantów Polski Dawid Kubacki, który zakończył zawody na trzecim miejscu. >
Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w drugim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. Wygrał Norweg Marius Lindvik przed Niemcem Karlem Geigerem. >
Japończyk Ryoyu Kobayashi zwyciężył w inauguracyjnym konkursie 68. Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Reprezentant Polski zakończył zmagania na trzecim miejscu podium. >
Ryoyu Kobayashi prowadzi po pierwszej serii inauguracyjnego konkursu 68. Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Na najwyższym miejscu z Polaków znajduje się Dawid Kubacki. >
Dawid Kubacki wygrał cykl Letniej Grand Prix 2019 w skokach narciarskich. W ostatnich zawodniach letniego cyklu w Klingenthal zajął piąte miejsce. >