Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Telus: normalność, rodzina i rozwój. Jeśli postawimy na normalną rodzinę, rozwój będzie inny

PR 8:15 20 listopada 2019
Telewizja Republika
Robert Telus, poseł PiS był gościem programu „Prosto w oczy” w Telewizji Republika. - Słuchałemwystąpień klubowych, pana Schetyny, pana Kosiniaka-Kamysza i zastanawiałem się, czy mówią tak bo tak myślą, czy bo im tak wypada, bo to opozycja i... chyba to drugie - mówił poseł PiS.

 

Poseł PiS Robert Telus przekazał, ze wczorajsze obrady Sejmy skończyły się po północy.

- Myślę, że jeśli chodzi o wczorajsze wystąpienia, to premiera i prezesa PiS były najlepsze. Słuchałem także wystąpień klubowych, pana Schetyny, pana Kosiniaka-Kamysza zastanawiałem się, czy mówią tak bo tak myślą czy bo im tak wypada, bo to opozycja i chyba to drugie. Bo społeczeństwo myśli inaczej, widzi zmiany. My też widzimy pewne potrzeby, np. służba zdrowia. Rozumiemy to ale Polska idzie w dobrym kierunku – stwierdził poseł podkreślając, że Polacy zagłosowali na program PiS.

Podsumowując expose premiera, Telus wskazał 3 wartości: normalność, rodzina i rozwój.

- Podkreślenie po raz kolejny, że rodzina jest fundamentem. Jeśli postawimy na normalną rodzinę, rozwój będzie inny – stwierdził.

Poseł mówił także o proponowanych przez PiS rozwiazaniach pozytywnych dla zmniejszenia korków takich jak propozycja jeżdżenia samochodami z czwórką pasażerów buspasami, podczas gdy radni PO w Warszawie chcą działać poprzez nakładanie kar i zwiększanie opłat. 

 

 

Czytaj także:

„GP” ujawnia aferę z marszałkiem Grodzkim w tle

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze