Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tego już za wiele! Gejowska szopka a w niej… Dwóch Józefów ubranych na różowo

M.N. 15:08 1 grudnia 2017
Facebook/@bishoptobin
W gejowskiej szopce można zobaczyć dwóch Józefów, którzy są ubrani na różowo i czuwają nad małym Jezusem. Rzymskokatolicki biskup Providence, Rhode Island stanowczo potępia! – Módlcie się, aby Jezus przebaczył to świętokradztwo – wzywa hierarcha.

 – Właśnie natknąłem się na zdjęcie przedstawiające narodzenie Chrystusa w wersji gejowskiej. Widać na nim dwóch Józefów ubranych na różowo, którzy czuwają nad Dziecięciem Jezus. Jakież to smutne, że ktoś uważa, że to jest OK, czy że to jest zabawne - napisał na Facebooku bp Thomas J. Tobin.

– Módlcie się za tych, którzy to zrobili, za ich zmianę serca,. Módlcie się, aby Jezus przebaczył to świętokradztwo, ten atak na wiarę chrześcijańską – dodał.

Zdjęcie, które wywołało burze pochodzi z twitterowego konta działacza LGBT – Camerona Esposito. W zeszłym tygodniu postanowił zamieścić wpis na profilu i podzielić się tą bulwersującą fotografią. Obraz podpisał: „Naszym dwóm sąsiadom, Józefom, narodziło się dziecko.” To nie pierwszy taki wyskok środowisk homoseksualnych.

W zeszłym roku Jezus przedstawiany był w towarzystwie homoseksualnych rodziców. Kalifornijski artysta Mark Thaler sprzedawał ozdoby choinkowe dla homoseksualistów, które przestawiały Jezusa z dwoma Józefami lub z dwoma Maryjami. Ostro wtedy zareagowali konserwatyści. Prezes Christian Concern, Andrea Williams, oskarżyła Thalera o udział w "bluźnierczej próbie przepisania historii Bożego Narodzenia".

"Te dekoracje są desperacką i absurdalną próbą udawania, że związki homoseksualne są czyste i święte. Bluźnierczo przedstawiają Pana Jezusa, który jest wychowywany przez homoseksualną parę. Jak daleko posuną się środowiska LGBT, by normalizować swoje zachowanie?" zapytała.

Williams oskarżyła także działaczy gejowskich, że interesują się jedynie własną ideologią, a nie dobrem dzieci. "Boski projekt jest przeznaczony dla dzieci, które dorastają razem z mężczyzną i kobietą jako rodzicami. Pan Jezus został wychowany w ten sposób, i to jest najlepsze dla dzieci” - mówiła.

Źródło: malydziennik.pl, Facebook, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze