Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tego jeszcze nie było! Poseł Kukiz'15 modli się na wizji

EP 8:55 18 października 2017
Telewizja Republika
Zdarzenie miało miejsce w czasie debaty na antenie TVP Opole, poświęconej akcji "Różaniec do granic". Poseł Paweł Grabowski (Kukiz'15) zaczął się modlić się na wizji w intencji tolerancji religijnej oraz "wszystkich tych, którzy mogą mieć problem z tym, że ktoś może być wierzący".

Tematem programu "W centrum uwagi" na antenie TVP Opole była akcja "Różaniec do Granic". Kiedy poseł Paweł Grabowski  z Kukiz'15 miał zabrać głos, oznajmił, że woli się pomodlić za "tolerancję religijną i wszystkich, którzy mają problem z tym, że ktoś może być wierzący".

Prowadzący i reszta uczestników programu uszanowała wolę posła i w studio zapadła chwila ciszy. 

"Podczas burzliwej zazwyczaj dyskusji politycznej na antenie TVP3 Opole zapanowała kompletna cisza... - uznałem, że chwila modlitwy w ciszy będzie najlepszą odpowiedzią na wiadro pomyj i hejtu, jaki wylał się na uczestników akcji Różaniec do Granic. Przy okazji przypomniałem o tradycyjnej, polskiej tolerancji religijnej oraz gwarantowanej konstytucyjnie wolności wyznania" - pisze na swoim profilu na Facebooku poseł Kukiz'15 Paweł Grabowski.

Dziękuję redaktorowi Gdule oraz uczestnikom dyskusji za to, że uszanowali moją - dość niecodzienną - formę wypowiedzi. Dziękuję również tym, którzy przyłączyli się do tej modlitwy, wówczas - przed telewizorami lub teraz - robiąc pauzę podczas oglądania tego posta. I pozdrawiam tych, którzy zaraz mnie obśmieją lub wyleją swoją nienawiść - to właśnie m.in. za Was się modlimy! - dodał Grabowski. 

"Szach i mat", "Zaorał", "Tak trzymaj" - czytamy komentarze pod filmem. 

Źródło: Facebook.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze