Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tego jeszcze nie było! Polska gospodarka rośnie szybciej niż zakładano! Opozycja nie może tego przeżyć!

sm 10:55 30 listopada 2017
Wzrost gospodarczy w Polsce przyspieszył z 4 do aż 4,9 proc. - wynika z najnowszych wyliczeń Głównego Urzędu Statystycznego. Wcześniej GUS wskazywał na 4,7 proc. W tak szybkim tempie jak obecnie PKB nie rosło od wielu lat. To zasługa dobrej polityki prowadzonej przez rząd Beaty Szydło. Opozycja nie może tego znieść!

Produkt krajowy brutto, czyli ogólniej wartość towarów i usług wytworzonych w Polsce w okresie od lipca do września, wzrosła w skali roku o 4,9 proc. Nie potwierdziły się tym samym wcześniejsze wyliczenia GUS i prognozy ekonomistów, którzy zakładali zdecydowane odbicie po stabilizacji w drugim kwartale, ale nie w aż takim tempie.

 

Największe powody do zadowolenia ma rząd, który po raz kolejny może się pochwalić świetnymi statystykami. Jeśli chodzi o sam PKB, już praktycznie może zaliczyć zrealizowanie celu na ten rok. Zapisane w ustawie budżetowej średnioroczne tempo wzrostu PKB miało być na poziomie 3,6 proc. Tymczasem wzrost gospodarczy za okres od stycznia do września jest już na poziomie 4,4 proc. - poinformowała dyrektor Departamentu Rachunków Narodowych w Głównym Urzędzie Statystycznym Maria Jeznach.

 

pik_670

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze